A Te történeted

Kezdőlap Fórumok Sikertörténetek A Te történeted

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 5 hozzászólás, 4 résztvevő. Utolsó frissítés: Getta26 Getta26 2 éve, 4 hónapja telt el.

• Szerző
    Bejegyzés
    Getta26
    Getta26
    Felhasználó

Sziasztok!
    En 2011 nyarán 88 kg voltam. Persze nem tűnt annyinak, gondoltam persze, van mit rajtam fogni, 5-10 kilo plussz. Nem. 35 kg plusz. Nem tűnt fel igy nem is zavart, mindaddig mig nem kezdtem el régi képeket nézegetni es hirtelen rájöttem: Ez sokkal inkább egészségügyi mint esztétikai probléma. Azonnal nekialltam mindenféle fogyókúranak, volt ami sikeres volt es akadt bizony olyan is amivel tobbet ártottam mint használtam. 🙂 Aztan jött egy hatalmas változás az életemben, külföldre költöztem távol a családomtól, otthonomtol, barátaimtol. Nem találtam a helyem es fel készültem adni mindazt amit eddig elértem de erős maradtam! 2014 tavaszán alig nyomtam 50 kilót, egesz pontosan 48,5 kilo voltam. Persze nem az egeszseges edzes es étkezés miatt. Az eletem azóta helyreállt, ugy érzem a saját utamon vagyok, boldog vagyok es nem folytom “bordietaba” a banatom. 🙂 1 hónappal ezelőtt 58,3 kg voltam, ami a 164centimhez kicsit húsist jelent. Az en “versenysulyom” 52 kg, akkor éreztem magam a legjobban a bőrömben. A 4,5 hét alatt sikerült 2 kilotol megszabadulnom amit elég kevésnek találok. Régebben csak ugy olvadtak le rólam a kilók, most pedig minden dekaert meg kell küzdenem! De ugy érzem ez az a küzdelem ami sokszor édes es sosincs vége! Ezért mindenkinek csak azt ajánlom h olyan sportot es olyan etrendet válasszon ami nem csak a testének, de lelkének is jót tesz! Hisz ezt az egészet a kettő harmóniájaert csinaljuk, es nem azert h olykor a lelektol csipjunk el, olykor a testet büntessuk. En sokszor néztem utálattal bizonyos gyakorlatokra vagy párolt káposztara, de tudnunk kell h mindezt magunkért tesszuk! Természetesen a tudatos táplálkozás es testedzés , az imádott édes vagy éppen sós ételeinkrol való lemondás nem egyszerű dolog,de van értelme es halas dolog. 🙂
    Sok erőt es kitartást kívánok nekünk!!!

Metálozott testek
    Adminisztrátor

Metálozott testek
    Adminisztrátor

ilona82
    Felhasználó

62 kilórol indultam, most 59,5 vagyok.156 cm. 6 hét alatt akarok legalabb 5 kgt leadni, vakációmig. Ideális súlyom 52, vagy akármennyi , ha izmos, és feszes vagyok. Zsír nélkül.

Angelocska
      Angelocska
      Adminisztrátor

Remélem, sikerül:) ment le azóta?

Angelocska
    Angelocska
    Adminisztrátor

Leírhatod.

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.